Developed in conjunction with Joomla extensions.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej
Drukuj E-mail

OBOWIĄZKI:

  • bezpośrednia obsługa gości i dokonywanie niezbędnych formalności związanych z ich pobytem
  • przygotowywanie pokoi gościnnych na przyjęcie gości
  • zarządzanie korespondencją oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • współpraca z księgowością oraz pozostałymi wydziałami Instytucji
  • utrzymanie czystości i porządku w pokojach gościnnych i pozostałych pomieszczeniach należących do Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej w Zakopanem
  • dbanie o pozytywny wizerunek Instytucji

OCZEKIWANIA:

  • znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • orientacja na klienta i otwartość na ludzi
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Linki

Godziny urzędowania

poniedziałek - piątek

7:30 - 15:30

Dane teleadresowe

Centrum Zakupów dla Sądownictwa

Instytucja Gospodarki Budżetowej

ul. Farmaceutów 2

31-463 Kraków

tel. 602 491 691

fax: 012 41 75 665

NIP: 675-147-15-36

Regon: 122492939

KRS: 0000409069

Serwis pełni funkcję strony Biuletynu Informacji Publicznej Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej