Developed in conjunction with Joomla extensions.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej
Drukuj E-mail

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY W CENTRUM ZAKUPÓW DLA SĄDOWNICTWA INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ:

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej "Rozporządzeniem", informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana Danych Osobowych jest Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej z siedzibą w Krakowie przy ul. Farmaceutów 2, zarejestrowaną pod numerem KRS 0000409069, NIP: 6751471536, REGON: 122492939, zwane dalej "Centrum".
    Dane Inspektora Ochrony Danych są dostępne na stronie internetowej Centrum www.czdsigb.gov.pl.
  3. Cel przetwarzania danych i podstawy prawne

Przetwarzanie obejmuje udostępnione przez Państwa dane osobowe niezbędne do realizacji procesu rekrutacji  na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. c) oraz art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia.

  1. Udostępnianie danych osobowych

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych są upoważnieni pracownicy administratora, przy zachowaniu wymogów określonych obowiązującymi przepisami w tym wymogu poufności oraz
w zakresie niezbędnym do dokonania danej czynności.

  1. Państwa dane osobowe przetwarzane są przez czas trwania rekrutacji oraz jeśli wyrażą Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych w kolejnych rekrutacjach, będą przechowywane przez okres 1 roku od daty otrzymania.
  2. Przysługujące prawa

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.

  1. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych w zakresie określonym przepisami prawa pracy jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne. Nie podanie danych obligatoryjnych może uniemożliwić bądź utrudnić udział w prowadzonym procesie rekrutacyjnym;
  2. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Zatrudni: Referenta

Miejsce wykonywania pracy: Kraków

Zadania:

  • Przygotowywanie pism, protokołów, zestawień, notatek ze spotkań w zakresie postępowań o udzielanie zamówień publicznych
  • Opracowywanie dokumentacji związanej z ustaleniem szacowanej wartości przedmiotu zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i regulacjami wewnętrznymi.
  • Udział w wykonywaniu zadań i czynności w zakresie formalno-prawnego przygotowywania i przeprowadzania postępowań o udzielanie zamówień publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i regulacjami wewnętrznymi.
  • Formalna obsługa prac komisji przetargowych.
  • Współpraca z członkami komisji przetargowych w zakresie opracowywania projektów przygotowawczej i proceduralnej dokumentacji przetargowej oraz umów.
  • Wykonywanie formalnych czynności z zakresu oceny ofert przetargowych.
  • Uzupełnianie zapisów prowadzonych rejestrów i ewidencji.
  • Obsługa serwisów internetowych związanych z wykonywanymi zadaniami

Wymagania:

  • Student V roku lub absolwent Prawa i administracji lub ukończone studia podyplomowe z zakresu prawa zamówień publicznych
  • Znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office) w szczególności Word i Excel
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Linki

Godziny urzędowania

poniedziałek - piątek

7:30 - 15:30

Dane teleadresowe

Centrum Zakupów dla Sądownictwa

Instytucja Gospodarki Budżetowej

ul. Farmaceutów 2

31-463 Kraków

tel. 602 491 691

fax: 012 41 75 665

NIP: 675-147-15-36

Regon: 122492939

KRS: 0000409069

Serwis pełni funkcję strony Biuletynu Informacji Publicznej Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej