Developed in conjunction with Joomla extensions.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej
Drukuj E-mail

Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej w Krakowie

Zatrudni na stanowisku:  Inspektora ds. zamówień publicznych i administracyjnych.

Miejsce wykonywania pracy: Kraków

Zadania:

  1. Udział w procesie przygotowywania i przeprowadzania postępowań o udzielanie zamówień publicznych, zgodnie z zasadami i trybami określonymi w ustawie Prawo zamówień publicznych oraz w wewnętrznych regulaminach udzielania zamówień.
  2. Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji potrzebnej do opracowania projektów specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
  3. Zamieszczanie oraz aktualizowanie informacji o postępowaniach przetargowych na stronie internetowej.
  4. Przygotowywanie materiałów na posiedzenia komisji przetargowych.
  5. Wstępna weryfikacja ofert składanych przez wykonawców.
  6. Przygotowywanie projektów protokołów z posiedzeń komisji przetargowych.
  7. Porządkowanie dokumentów związanych ze sporządzaniem protokołu postępowania wraz z złącznikami.
  8. Przygotowywanie projektów odpowiedzi na zapytania wykonawców.
  9. Przygotowywanie oraz zamieszczenie na stronie internetowej pytań - odpowiedzi do postępowań przetargowych.
  10. Sporządzanie ogłoszeń o zamówieniu i udzieleniu zamówienia do Biuletynu Zamówień Publicznych, Dziennika urzędowego Unii Europejskiej.
  11. Pomoc w archiwizowaniu dokumentacji postępowań o udzielenie zamówień.
  12. Prowadzenie ewidencji zamówień udzielonych.
  13. Realizacja zadań administracyjno-biurowych zleconych przez Przełożonego
    w terminie z zachowaniem odpowiedniej jakości wykonanej pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte najlepiej w ciągu ostatnich 4 lat, w tym znajomość zagadnień z zakresu zamówień publicznych.
  • Znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office).
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Linki

Godziny urzędowania

poniedziałek - piątek

7:30 - 15:30

Dane teleadresowe

Centrum Zakupów dla Sądownictwa

Instytucja Gospodarki Budżetowej

ul. Farmaceutów 2

31-463 Kraków

tel. 602 491 691

fax: 012 41 75 665

NIP: 675-147-15-36

Regon: 122492939

KRS: 0000409069

Serwis pełni funkcję strony Biuletynu Informacji Publicznej Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej